Prikaži tečajno listo za:  

Tečajna lista št. 249 z dne 29.12.2006

Tečaji veljajo od 31.12.2006 od 00.00 ure dalje.
 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Nakupni tečaj Srednji tečaj Prodajni tečaj
Združene državeAMERIŠKI DOLARUSD840181,3856181,9314182,4772
JaponskaJAPONSKI JENJPY3921,5251,52961,5342
Češka republikaČEŠKA KRONACZK2038,69468,72088,747
DanskaDANSKA KRONADKK20832,044632,14132,2374
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP826355,855356,9258357,9966
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF3480,94950,95240,9553
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN98562,405962,593762,7815
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK75226,4226,499526,579
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF756148,5828149,0299149,477
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK57828,985129,072329,1595
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK19132,539532,637432,7353
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD036143,2037143,6346144,0655
KanadaKANADSKI DOLARCAD124156,1576156,6275157,0974
 EVROEUR978238,9211239,64240,3589
SlovaškaSLOVAŠKA KRONASKK7036,93936,96026,9811